Cieszymy się, że postanowiłeś zrobić zakupy w sex-shopie online Rabbit18.pl. Wiemy, że jesteś osobą otwartą na nowe doznania erotyczne, ale zapewne wolałbyś, żeby nie wszyscy mieli tego świadomość. Dowiedz się, jak wygląda wysyłka zakupów dokonanych u nas.

Nie martw się! Nasz sklep zapewnia Ci 100% dyskrecji. Każda przesyłka jest pakowana w taki sposób, aby nie było wiadomo, co zawiera. Towar znajduje się w neutralnych kartonach lub kopertach, więc nikt się nie domyśli, co jest w środku. Nazwa sklepu nie sugeruje w żaden sposób, o jakie produkty może chodzić, nie używamy naklejek lub taśmy, które mogłyby sugerować, że są to zakupy erotyczne.

Oczywiście oprócz dyskrecji Twoje zakupy są całkowicie bezpieczne. Wszystko jest pakowane w taki sposób, żeby nie doszło do uszkodzenia w trakcie wysyłki. Chcemy, żeby wszystko dotarło w Twoje ręce całkowicie sprawne lub bez uszkodzeń.

Przesyłki wysyłamy w 1-2 dni robocze od dokonania zamówienia, tzn. od momentu zaksięgowania kwoty na koncie za dokonane zakupy lub złożenia zamówienia z opcją płatność przy odbiorze. Masz możliwość wybrania dostawy za pomocą Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Oferujemy także najbardziej dyskretną ze wszystkich formę wysyłki – paczkomat. Polecamy ją szczególnie osobom, które obawiają się, że ich przesyłka mogłaby się dostać w niepowołane ręce. Większość naszych przesyłek dochodzi najdalej w ciągu 24-48 godzin (w zależności od wybranej formy wysyłki), aby w Twoich rękach jak najszybciej znalazł się nowy gadżet erotyczny.