Za swoje zakupy w sex-shopie Rabbit18.pl możesz zapłacić na kilka sposobów:

  • Szybkim przelewem bankowym (system…) – najszybszy sposób na opłacenie zamówienia. Szczególnie polecamy Ci tę formę, jeśli zależy Ci na czasie. Pieniądze są zaksięgowane błyskawicznie i możemy szybko przystąpić do kompletowania zamówienia i wysyłki. Jest to przez nas najbardziej polecana forma płatności ze względu na szybkość oraz maksymalne bezpieczeństwo.

  • Dane do przelewu otrzymasz również mailem z potwierdzeniem zamówienia. Przelewu możesz dokonać w banku, na poczcie, uprawnionych punktach lub elektronicznie. Prosimy, żebyś pamiętał, że przy tej formie płatności czas realizacji zamówienia może się nieco wydłużyć, ponieważ zależy on od zaksięgowania odpowiedniej kwoty na koncie naszego sklepu.
  • Za pobraniem – od razu po złożeniu zamówienia przystępujemy do jego kompletowania, a Ty płacisz odpowiednią kwotę w momencie, gdy przesyłka jest Ci doręczona przez listonosza lub kuriera. Pamiętaj, że płatności za pobraniem są nieco droższe od pozostałych.

Również w przypadku Twoich płatności, tak jak i dostawy, dbamy o dyskrecję i anonimowość. Na przelewie nie pojawiają się żadne dane świadczące o zakupach w erotycznym sklepie online. Firma obsługująca płatności szyfruje transakcje, więc nasz sklep nie ma wglądu ani możliwości znać stanu Twojego konta. Twoje dane osobowe są całkowicie bezpieczne i nie są przez nas przetwarzane ani dostarczane innym podmiotom.